Bitez Hakkinda

Biz Kimiz
Yetenege kalite koymaya calisiyoruz
2008 senesinde kurulmuş olan Almanya kaynaklı Bitez Mobilya markamamızla Bitez Mobilya Ltd. Şti olarak 20. yüzyılın en iddialı tasarımlarını pazarlayan şirketiz. Tüm Malzemeler titizlikle seçildikten sonra, ürünler el yapımı olarak büyük bir dikkat ve hassasiyetle üretilmektedir.


Vizyon ve Misyonumuz
En yüksek Kalite
Müsteri Memnuniyeti
Ekonomi Standartlara Uygunluk
Sık ve uygun Tasarım
Kısa sürede ve zamanında imalat
ve sürdürebilirliktir.

Uzman Ekibimiz

  • Kurucu / Yonetici
    Yurdal CILENGIR
  • IT Manager
    Osman GUNES
NE YAPIYORUZ
Bitez Mobilya olarak Alman Bauhaus tasarım okulunun ürünlerini Türk kullanıcılarla bulusturarak sanatı yasam alanlarına entegre ediyoruz. Ayrıca Türkiye'de dogal tas sektörü, son on yıllık dönemde önemli gelismeler kaydetmistir. Türkiye zengin rezervleri ve gelismekte olan mermer isleme sanayi ile dünyanın önemli dogal tas üreticileri arasında yerini almıstır. Özellikle son dönemde büyük firmaların yapmıs oldukları yatırımlar, uygulanmaya baslanan modem ocak üretim yöntemleri ve son teknikler sayesinde Islenmis mermer üretiminde büyük artıs kaydedilmistir.Bu dogrultuda Bitez kendini bu yeni ve gelismekte olan sektorde bir numara olma yolunda buyuk adımlar atma motivayonunu bulmustur.

PARTNER FIRMALAR

NEDEN BITEZ
NEDEN BITEZ MOBILYA?
Sektörün ihracat potansiyeli, yatırımlara paralel olarak hızla gelismektedir. Özellikle Islenmis mermer ihracatı sürekli artıs içindedir. Biz de bu genis pazarda yerimizi almak, estetik ve dekoratif olan bu dogal ürünü, sektör içindeki güncellemeleri takip ederek sizlerin kullanımına uygun hale getirebilmek için elimizden geleni yapmaktayız.
Daha fazla ogren
Basa don