Servislerimiz
Turkiye ve Avrupa arasinda bir ticari kopru
Bitez Mobilya Ltd. Sti. 2008 senesinde iki üniversite arkadası tarafından kurulan Almanya kaynaklı bir mobilya sirketidir.20. yüzyılın en iddialı Alman Bauhaus Okulunun tasarımlarını anlayabilen ve bu tasarımları Türk kullanıcılarla bulusturarak Avrupa ile Türkiye arasında bir köprü olabilen bir mobilya sirketidir.Bu görevi üstlenirken malzemelerin seçiminden üretimine kadar olan her alanda büyük bir titizlikle hareket ederek sektörüne öncülük etmektedir.Ürünlerin felsefesine uygun olarak tüm malzemeler -deri, ahsap, kumas vs.-titizlikle seçildikten sonra, el yapımı olarak büyük bir dikkat ve hassasiyetle üretildikten sonra siz degerli tüketicimize hazır hale getirilmektedir
Bitez Mobilya olarak Alman Bauhause tasarım okulunun ürünlerini Türk kullanıcılarla bulusturarak sanatı yasam alanlarına entegre ediyoruz. Ayrıca Türkiye'de dogal tas sektörü, son on yıllık dönemde önemli gelismeler kaydetmistir. Türkiye zengin rezervleri ve gelismekte olan mermer isleme sanayi ile dünyanın önemli dogal tas üreticileri arasında yerini almıstır. Özellikle son dönemde büyük firmaların yapmıs oldukları yatırımlar, uygulanmaya baslanan modem ocak üretim yöntemleri ve son teknikler sayesinde Islenmis mermer üretiminde büyük artıs kaydedilmistir.
Sektörün ihracat potansiyeli, yatırımlara paralel olarak hızla gelismektedir. Özellikle Islenmis mermer ihracatı sürekli artıs içindedir. Biz de bu genis pazarda yerimizi almak, estetik ve dekoratif olan bu dogal ürünü, sektör içindeki güncellemeleri takip ederek sizlerin kullanımına uygun hale getirebilmek için elimizden geleni yapmaktayız.
Dogaltas
www.luizz.com.tr
Team7-Mutfaklar

DOGALTAS

www.luizz.com.tr

Team7

PARTNER FIRMALAR

Daha fazla ogren
Basa don